Skip to content

..” Zamknij oczy i wyobraź sobie drzwi …takie, jakie się pojawią w Twojej wyobraźni. Podchodzisz do nich, łapiesz za klamkę , czujesz jej powierzchnię w swojej dłoni… Teraz spróbuj je otworzyć …”

Chcesz je otworzyć, musisz je otworzyć, trzeba je otworzyć czy powinieneś je otworzyć ?

To rozmowa, która ma sens, która działa, która rozwija poprzez różnego rodzaju nurty czy modele, narzędzia. Coaching to proces który wspólnie z Tobą jest zaplanowany tak by był on skuteczny dla Ciebie. Jest wsparciem w zmianach życiowych, pomocą w realizacji celów. To wspólną podróż.

To pokazanie Ci Twoich dobrych stron, wyeksponowanie zasobów eliminując nawyki, stereotypy które ograniczają, to budowanie na istniejących fundamentach w zgodzie i szacunku do bagażu.

Coaching to relacja gdzie to Ty jesteś ekspertem, to Ty masz tę moc – nasza komunikacja opiera się na relacji partnerskiej. Nie zakładam z góry, że tak czy tak powinienes się zachować, nie ma gotowych scenariuszy, nie ma oczekiwań – to słuchanie i rozmawianie. To Ty jesteś ważny a ja jestem całą sobą z Tobą by Cię dostrzegać, słuchać i poprzez małe kroki „ na palcach, bez gwałtownych ruchów, spokojnie i delikatnie zadbać o to byś żył w swoim wymarzonym świecie , przeżywał dobrze chwilę po chwili…”  i spełniał swoje cele rozwojowe.